Keresési eredmények

Találatok a "Bottas" kifejezésre: 186 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Bottas nyert Ausztriában

2017. július 09., 21:33

SPIELBERG Valtteri Bottas nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat. A Mercedes finn pilótája remek rajtjának is köszönhetően nyert.

hozzászólás

Osztrák Nagydíj - Bottas rajt-cél győzelmet aratott

2017. július 09., 16:00

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Osztrák Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető ferraris Sebastian Vettel második lett, s 20 pontra növelte előnyét a negyedikként célba érő Lewis Hamiltonnal (Mercedes) szemben.

hozzászólás

Füstös fánkok, brutális versenygépek és sztárversenyzők Budapest közepén

2017. május 02., kedd 10:10

Május elsején, immáron hagyományként, ismét megrendezték a Nagy Futamot Budapest szívében.